In gesprek met Michel Oldenburg: “Uiteindelijk draait alles om informatie en communicatie tijdens de verbreding van de A2”
Sinds augustus wordt er volop gewerkt aan de A2. Voor veel leveranciers, chauffeurs en vervoerders brengt dat uitdagingen met zich mee. Michel Oldenburg, logistiek makelaar, helpt hen om hun logistiek hierop af te stemmen.
Michel, wat kunnen leveranciers of chauffeurs verwachten als ze bij jou aankloppen?
“We kijken eerst naar hun specifieke situatie,” vertelt Michel. “Iedere partij heeft andere uitdagingen. Daarna zoeken we samen naar oplossingen. Denk aan andere levertijden, eerder vertrekken of zelfs alternatieve vormen van vervoer. Soms moeten we wat extra ruimte creëren of tijdelijk afspraken aanpassen; ook daar helpen we bij.”
Daarnaast adviseert Michel ook ontvangende partijen om hun leveranciers goed te informeren over de werkzaamheden. “Zo voorkomen we verrassingen onderweg.”
Welke tips geef jij mee aan leveranciers en chauffeurs?
“Blijf goed geïnformeerd,” zegt Michel. “Check de weginformatie en overleg met je organisatie of met de locatie waar je aanlevert. Vaak is er meer mogelijk dan je denkt. Uiteindelijk draait alles om informatie en communicatie.”
Heb je al terugkoppeling gehad uit de praktijk?
“Ja, we zijn met twee partijen in gesprek die hun routes en tijden hebben aangepast. Dat verloopt goed. Tot nu toe zijn er weinig grote uitdagingen geweest. Dat laat zien hoe belangrijk het is om vooraf samen te kijken wat werkt.”
Tot slot?
“Wacht niet tot het misgaat” is het advies van Michel. “Neem op tijd contact met mij op, dan vinden we samen een oplossing. Hoe beter we communiceren, hoe soepeler alles blijft rijden, ook met werkzaamheden op de route.”
Lees meer over de ondersteuning tijdens de verbreding van de A2